poniedziałek, 19 wrzesień 2022 11:55

WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS 4

Dnia 15 września 2022 roku odbył się wyjazd integracyjny dla klasy IVa i IVb. Uczniowie klas 4 wraz z wychowawcami wyruszyli autobusem szkolnym do Samoklęsk do obiektu „Szeran”. Tam mieliśmy do dyspozycji cały plac zabaw: huśtawki, boisko, domek ze zjeżdżalnią, miejsce do wypoczynku z dużą ilością leżaków, foteli i krzeseł oraz pomieszczenie jadalne gdzie mogliśmy się posilić, a było czym…..

Uczniowie, by lepiej się poznać brali udział w wielu zabawach integracyjnych, grali w piłkę nożną, siatkówkę, rozmawiali, bawili się w głuchy telefon, skakali na skakankach, przeskakiwali linę.

Wyjazd  był szansą na lepsze poznanie się uczniów, upłynął w miłej i ciepłej atmosferze,  był wspaniałą przygodą, która na długo zostanie uczniom w pamięci.

Wychowawcy klas IV