środa, 05 październik 2022 17:04

Czas na zmiany!

Po 13 latach istnienia naszej strony szkoły w znanej Wam postaci, nadszedł czas, by ją zmienić. Został zmieniony układ treści, grafika oraz adres strony https://nowyzmigrod.edu.pl/. Strona jest dostosowana do obowiązujących wymogów. Zmienił się również skład administratorów.

Krótka historia.

Strona powstała w 2009 roku z inicjatywy nauczycieli: Sławomira Ropy i Anny (Majki) Madej. Do składu dołączyli Andrzej Merchwa, Piotr Figura i Joanna Kmieć. Wspólnie uczyliśmy się jej obsługiwania. Główną administracją zajmował się również śp. Stanisław Kurdziel.

Nasza strona była pierwszą szkolną stroną internetową w gminie, służyła promocji szkoły w środowisku, pokazywała uzdolnienia uczniów i ważne wydarzenia z życia szkoły.

Czas epidemii COVID-19 pokazał jak ważne jest posiadanie strony internetowej, która była jednym z komunikatorów z uczniami, rodzicami i środowiskiem.

W 2020 roku dzięki uprzejmości Kamila Cygana zmieniliśmy serwer i domenę strony.

Za okazaną pomoc i wsparcie techniczne bardzo dziękujemy.

Serdecznie dziękuję również dyrekcji oraz nauczycielom

za długoletnią i  owocną współpracę.

Dziękuję wszystkim, którzy przysyłali artykuły i zdjęcia przyczyniając się w ten sposób do promocji szkoły.

Dziękuję także wszystkim czytelnikom, którzy odwiedzali naszą stronę

i chętnie czytali artykuły o czym świadczyły ilości odsłon.

Joanna Kmieć