Akcja charytatywna „Kolorowy balonik dla dzieci z Kenii” zakończona sukcesem. Wspólnie udało się zebrać 1000 balonów, które przekazaliśmy księdzu misjonarzowi Sebastianowi Kreczmańskiemu.
Ks. Sebastian prowadzi zbiórki misyjne pieniężne i rzeczowe, m.in. na Dom Dziecka Shalom Home w Mitunguu.
W naszą akcję włączyli się uczniowie, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły. Mamy nadzieję, że kolorowy balonik sprawi radość i wywoła uśmiech na twarzach dzieci.
Akcję zorganizowały pedagog Joanna Kmieć i psycholog Aneta Tarnowska.
Serdecznie wszystkim dziękujemy.





