"Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym,

życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym"

Te słowa uczniowie klasy 2 a skierowali do swoich ukochanych Babć i Dziadziów, którzy licznie przybyli na uroczystość, która odbyła sie 7 lutego 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Pani Dyrektor, Alicja Witkowska oraz wychowawczyni klasy 2 a złożyły serdeczne życzenia dostojnym  gościom.

Wszyscy ze wzruszeniem i radością obejrzeli występy dzieci. Był walc, humorystyczne i nastrojowe wiersze, piosenka i taniec. Dzieci wręczyły upominki wlasnoręcznie wykonane i złożyły życzenia, okraszone uściskami i całusami. Przy słodkim poczęstunku seniorzy prowadzili pogawędki, wymieniali się wrażeniami i wspominali młode lata. Była też chwila dla fotoreporterów: wszyscy chętnie robili sobie zdjęcia w fotobudce.

"Bez Was smutny byłby świat, żyj nam Babciu, żyj nam Dziadziu 1000 lat"

GALERIA: