Konkurs „Bezpieczni w ruchu drogowym"

W listopadzie odbył się szkolny konkurs o ruchu drogowym dla klas I - III. Celem konkursu było rozwijanie wśród dzieci świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i kierującego rowerem, a także rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi.

Konkurs składał się z dwóch części.

Uczniowie klas pierwszych mieli wykonać pracę plastyczną dowolną techniką w formacie A3 powiązaną tematycznie z hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym".

Uczniowie klas drugich i trzecich mieli do rozwiązania test wiedzy z zakresu ruchu drogowego.

Jury w składzie Barbara Marszał i Joanna Kmieć wyłoniło następujących zwycięzców:

Konkurs plastyczny:

I miejsce – Kacper Golec

Lena Więcek

II miejsce – Emilia Madej

Amelia Turek

III miejsce – Maria Leś

Zuzanna Kopa

Test wiedzy:

– I miejsce Maria Surowiec klasa III b

– II miejsce Alicja Tokarczyk klasa III b

– III miejsce Anna Durał klasa III a

Jan Marchewka klasa II b

Michał Winiarski klasa II b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Alicja Nawracaj