NAGRODA ZA TALENCIAKI

W przerwie świątecznej do naszej szkoły dostarczono zestaw przyborów plastycznych, który wygraliśmy dzięki udziałowi w akcji „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”.

W akcji Lidla zarejestrowało się ponad 10 600 szkół, którym przekazano ponad  26 000 000 Talenciaków. Szkoły wymieniły je na ponad 25 000 nagród. Największym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria sportowe i sprzęt elektroniczny.

My wymieniliśmy 300 uzbieranych kuponów na zestaw plastyczny, który będzie wykorzystywany podczas zajęć w świetlicy szkolnej. Bardzo się cieszymy z otrzymanej nagrody. Jednak największym sukcesem jest wielkie zaangażowanie uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły w tego rodzaju przedsięwzięcia. Zawsze możemy na WAS liczyć! Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za tak aktywny udział w akcji Lidla!