ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „ BEZPIECZNE WAKACJE 2022 " - etap powiatowy

Tematyka tegorocznego konkursu związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może znaleźć się młody człowiek w czasie letniego wypoczynku. Do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło łącznie 79 prac.  Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Piórecka – Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, kom. Piotr Wojtunik – Oficer Prasowy KPP w Jaśle, st. asp. Łukasz Brej – Z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Jaśle, asp. Konrad Janusz – asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle, mł. asp. Barbara Pawłowska - Specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle wyłoniła najlepsze prace na szczeblu powiatowym, które wezmą udział w finale  wojewódzkim.
 Wśród nagrodzonych są 2 uczennice z naszej szkoły:

NATALIA MRUGAŁ  z KL. Va – laureatka

JULIA LEPUTA  z KL. V b  - wyróżnienie