ŚWIAT MŁODEGO MAJSTERKOWICZA

W dniu 19 października br. w GOK-u uczestnicy II edycji akcji „Pocztówka z wakacji” w nagrodę wzięli udział w warsztatach z majsterkowania prowadzonych przez Majster Klub.

Celem zajęć było rozbudzanie w uczniach pasji do majsterkowania, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych.

Przed przystąpieniem do pracy uczniowie założyli ochronne fartuchy, okulary, rękawiczki oraz zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego używania narzędzi.

Pod czujnym okiem pana Karola - specjalisty z Majster Klubu  uczestnicy wykonywali ozdobę  z drewna. Używali różnych narzędzi: wkrętarki, młotków, wkrętów czy gwoździ. Efekty działań były wspaniałe!!!

Warsztaty zostały sfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Żmigrodzie za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Pomysłodawcą tego rodzaju zajęć była pedagog szkolna Joanna Kmieć.

Takie warsztaty to świetna zabawa dla wszystkich. Polecamy!

GALERIA: