Szkoła w Nowym Żmigrodzie wygrywa XXIX edycje Halowej Ligi Piłki Nożnej Szkół Podstawowych im. Edwarda Nazgowicza w Jaśle.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie najlepsi w XXIX edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej im. Edwarda Nazgowicza w Jaśle. Drużyna w składzie: Patryk Pęcak, Kryspin Samborowski, Sebastian Wyżkiewicz, Wiktor Marchewka, Henryk Rak, Wiktor Olszyna, Bartosz Sokołowski, Bartosz Żrebiec, Igor Głowacki, Miłosz Doktor, Dawid Przybyłowski, trener Marcin Wierdak zwyciężyła z kompletem punktów.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii  2012  został Karol Cyran (SP Kołaczyce), najlepszym bramkarzem – Karol Biroś (SP 12 Jasło), a królem strzelców – Patryk Pęcak (SP Nowy Żmigród).

Organizatorami ligi było Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe i Akademia Piłkarska Czarni Jasło. Wydarzenie zostało dofinansowane 5 tysiącami złotych przez Urząd Miasta w Jaśle. Mecze sędziował Daniel Aleksander, a opiekę medyczną sprawował Andrzej Zyguła.

Marcin Wierdak

GALERIA: