Wędrówki Teatru NEMNO oraz spotkanie z aktorem

Dnia 3 x 2022r. uczniowie klas drugich oraz klas czwartych obejrzeli w GOK-u spektakl pt. ”Cyrk Hrynek” z serii „Wędrówki Teatru NEMNO” z Fundacji Teatr NEMNO oraz wzięli udział w warsztatach edukacyjnych z zakresu teatru i rodzaju lalek teatralnych.

Podczas przedstawienia uczniowie żywo reagowali, co świadczy o emocjach towarzyszących widzom, ale największą radość sprawiła dzieciom możliwość zobaczenia lalek teatralnych i próby poruszania nimi na scenie oraz spotkanie z aktorem i reżyserem spektaklu Henrykiem Hryniewickim oraz Dagmarą Jemioła – Hryniewicką, która tworzy scenografię do spektakli.

Na zakończenie warsztatów wszyscy uczniowie zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie z aktorem.

Małgorzata Bobula, Anna Suska