Wyniki konkursu na karnawałową maskę kota

Z okazji przypadającego dziś Dnia Kota w szkole odbył się konkurs dla uczniów klas 1-4. Uczestniczyło w nim 26 dzieci, które wykonały karnawałowe maski kota. Oto  wyniki :

I miejsce :  Wiktor Olszyna

II miejsce: Wiktoria Wyżkiewicz ,  Julia Zima , Dominika Ożga,  Wiktoria Bugała,

Sebastian   Wyżkiewicz

III miejsce:  Melania Smoleń, Magdalena Świerzowska, Kornelia Musiał

IV miejsce:  Nikola Sławniak, Natalia Mroczka, Lena Szpak, Filip Szpak, Igor Głowacki

Wyróżnienia:  Maja Czekaj, Barbara Bajorek, Liliana Sanicka, Dżesika Węgrzyn, Oliwier Grzywacz

Udział: Kamila Kochanik, Paulina Miśkowicz, Aleksandra Dubis , Magdalena Źrebiec,

Wojciech   Winiarski, Miłosz Grzywacz, Patryk Sztelma

Uczestnikom gratulujemy pomysłowości i pięknego wykonania prac! Nagrody zostaną wręczone na apelu.  Maski można obejrzeć  na wystawie  w holu  szkoły.

Zachęcamy uczniów do udziału w kolejnych konkursach, o których będziemy informować na stronie szkoły i w klasach.

IMG 20230217 134541

IMG 20230217 134603