WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA „ NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ”
Zgodnie z tradycją również w tym roku odbył się szklony konkurs na „Najładniejszą Kartkę Wielkanocną”.
Konkurs odbył się w 2 kategoriach wiekowych:
I– KLASY IV-V
II- VI- VIII
Celem konkursu było : podtrzymywanie tradycji, rozwijanie umiejętności plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej , pożyteczne organizowanie wolnego czasu uczniów.
W kategorii IV – V
I miejsce
- Paweł Dybaś kl.4a
II miejsce
- Aleksandra Gaworowska kl.4a
III miejsce
- Michał Winiarski kl. 5b
wyróżnienia:
- Maja Czekaj kl. 5a,
- Natalia Mroczka kl. 5a ,
- Natalia Piekuś kl. 4a
W kategorii VI- VIII
I miejsce
-Wiktoria Bugała kl.7b
II miejsce
– Julia Harowicz kl.7a
– Lena Golba kl.6b
III miejsce
- Marta Królikowska kl.6b
Wyróżnienia
- Wiktoria Szymczyk kl. 6b
- Anna Durał kl.6a
- Weronika Sysoł kl. 8a
Wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy i upominki, których sponsorem jest Rada Rodziców.