Zajęcia klas IV w Generatorze Nauki GEN w Jaśle

Dnia 14 grudnia uczniowie klas czwartych odwiedzili Generator Nauki GEN w Jaśle. Opiekę nad uczniami sprawowali Teresa Niemiec, Renata Piątkowska i Mirosław Biernacki.

Uczniowie mieli tam możliwość rozwinąć swoje zainteresowania oraz poszerzyć wiedzę i wiadomości z zakresu matematyki, świata ruchu, kosmosu, oraz różnych możliwości pozyskiwania energii poprzez bezpośrednie działanie i eksperymentowanie na różnorodnych urządzeniach i przyrządach.

Strefa kreatywnej zabawy umożliwiła dzieciom wykonanie świątecznych choinek, które ozdabiali według własnych pomysłów, wykorzystując materiały przygotowane przez panie tam pracujące.

Ostatnim punktem zajęć była strefa mediateki, gdzie uczniowie mogli korzystać z komputerów i gier planszowych.

Wyjazd dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji i radości.

Wychowawcy klas czwartych