

Uczniowie klas drugich, 28 kwietnia 2026 r.,udali się na wycieczkę do Karpackiej Troi w Trzcinicy..Jest to najstarsza w Polsce osada słowiańska sprzed 4000 lat. Uczniowie zwiedzali ekspozycję w pawilonie, obszar hodowlany, wioskę prehistoryczną i wioskę średniowieczną. Uczestniczyli także w warsztatach z ceramiki. Z uwagą słuchali, oglądali i podziwiali cały obiekt.






