wtorek, 02 luty 2021 15:33

Zaproszenie na porady zawodowe do PPP w Jaśle

„Moje życie jest w moich rękach. Dziś swoimi wyborami zapisuję swoją przyszłość”

Barbara Baraldi - Scarlett

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Jaśle zaprasza uczniów klas VIII  na porady zawodowe. Istnieje możliwość rozpoznania swoich predyspozycji zawodowych, uzdolnień i zainteresowań, mocnych stron.
Oferujemy możliwość zapoznania się z potrzebami rynku pracy, zawodami przyszłości oraz ofertą edukacyjną powiatu Jasielskiego.
Zapraszamy również uczniów klas VI i VII  na badania predyspozycji zawodowych  i zaplanowanie ścieżki kariery.
Informujemy również, że istnieje możliwość ubiegania się o opinię o przyjęcie do szkoły średniej dla uczniów kończących szkołę podstawową, którzy mają problemy zdrowotne, ograniczające wybór zawodu i profilu kształcenia.
Prosimy również o skontaktowanie się z Poradnią osób, które chciałyby w nowym roku szkolnym zostać zatrudnione w ramach praktycznej nauki zawodu, a nie będą miały w dniu 1.09.2021 ukończonych 15 lat.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (tel- 662 101 532) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Agnieszka Śliwa - doradca zawodowy