czwartek, 24 marzec 2022 09:32

ZAMIAST DNIA WAGAROWICZA – DZIEŃ BEZ PLECAKA!

Pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy 5b powitali w szkole, ale  bez szkolnych plecaków. Zeszyty, książki, przybory  i osobiste drobiazgi zapakowali do czegoś, co mogło plecak zastąpić.

Pomysłowość dziewcząt i chłopców nie znała granic ! Wśród propozycji znalazły się: walizki, koszyki sklepowe, pojemnik na karmę dla psów, skrzynka na narzędzia, poszewki na poduszki, tobołek zrobiony z chusty i kija, a nawet turystyczna lodówka! Kilkoro uczniów założyło dodatkowo  wiosenny strój  w soczystych kolorach zieleni, żółci  lub różu.

Klasa w głosowaniu wybrała najciekawsze przebrania i „plecaki”.

STRÓJ
I miejsce  Julita Cichoń
II miejsce  Julia Leśniak
III miejsce Martyna Idzik, Michał Kmiecik

PLECAK
I miejsce  Amelia Piątkowska, Julita Cichoń
II miejsce  Julia Leśniak, Martyna Idzik
III miejsce Nadia Suchan

Pomysłowość uczniów została nagrodzona słodyczami i punktami dodatnimi  z zachowania. Efekty kreatywności przedstawiamy na zdjęciach.

Małgorzata Tłuściak