niedziela, 01 maj 2022 11:00

FINAŁ PROJEKTU „W POSZUKIWANIU BARW NARODOWYCH”

Wystarczyło kilka dni, a nawet jeden żeby zostać uczestnikiem projektu „W poszukiwaniu barw narodowych”. Barwy naszego kraju – biel i czerwień kojarzone są głównie z godłem i flagą narodową. Jak się okazuje barwy narodowe można dostrzec wszędzie: w szkole, w urzędach, w domu, na ulicy, na spacerze, w sklepie itp.

Zadanie polegało na sfotografowaniu barw naszego kraju wokół nas. Mogły to być np. przedmioty, układy kolorystyczne, rośliny, pojazdy  w kolorach bieli i czerwieni. Ważne było, aby układ był naturalny, a nie ustawiany specjalnie.

Święta majowe zmotywowały uczniów i rodziców do poszukiwania barw naszego kraju wokół nas.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, rodzeństwu za udział w projekcie,
za poświęcony czas i piękne zdjęcia/kolaże.
Życzę miłego świętowania z okazji 1, 2 i 3 maja.
Joanna Kmieć

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FOTORELACJI

Barbara Bajorek klasa 2a

Anna Durał klasa 2a

Kamila Kochanik klasa 2a

Katarzyna i Emilia Szymańskie klasa 2a

Magdalena Świerzowska klasa 2a

Oliwia Topolska klasa 2a

Wiktor Marchewka klasa 2a

Natalia Mrugał klasa 4a

Kamil Żmigrodzki klasa 4a

Julita Cichoń klasa 5b

Aleksandra Durał klasa 5b

Magdalena Kostrząb klasa 5b

Julia Leśniak klasa 5b

Karolina Spólnik klasa 5b

Kolaż na którym znajduje się znak drogowy z ograniczeniem do 30, następny znak drogowy zakręt, trzecie zdjęcie to biały samochód z czerwonym światłem. Zdjęcia zostały przycięte i ułożone w kolaż.

Agnieszka Źrebiec klasa 5b

Szymon Nawracaj klasa 7a