piątek, 19 sierpień 2022 13:18

UWAGA - KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Ostatnie dni wakacji przed nami.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dwóch konkursach fotograficznych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.
Konkursy przeznaczone są dla uczniów klas VI-VIII.

I „ŚWIAT MOTYLI”  (trwa do 30 września 2022 r.)

II "Cudowny świat skrzydlatych istot" (trwa do 7 października 2022 r.)

O co chodzi w I konkursie?

Autor może nadesłać jedno zdjęcie swojego autorstwa, gdzie główną rolę odgrywa motyl (motyle).

Fotografia powinna być kolorowa. Format prac minimum 15x21cm. Do każdej nadesłanej pracy należy dołączyć opis zdjęcia (co jest tematem zdjęcia, gdzie zostało wykonane, ciekawostki o temacie zdjęcia) najciekawsze opisy będą dodatkowo punktowane, oraz formularz zgłoszenia (ZAŁĄCZNIK NR 1).

Wydrukowaną fotografię należy podpisać z tyłu imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu (autora zdjęcia).

Zdjęcia należy przesłać lub dostarczyć na adres: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Jana Pawła II 8A 38-200 Jasło

Do zgłoszenia należy dołączyć także zdjęcie zapisane w wersji cyfrowej (na płycie CD lub DVD w formacie JPG, można je wysłać także pocztą elektroniczną na adres mdkjaslo@o2.p

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia znajdują się tutaj:

O co chodzi w II konkursie?
Tematyka konkursowa: fotografia powinna przedstawiać zwierzę, które posiada skrzydła np. owady, ptaki, nietoperze.

Autor może nadesłać jedno zdjęcie swojego autorstwa.

Fotografia powinna być kolorowa. Format prac minimum15x21 cm.

Do każdej nadesłanej pracy należy dołączyć opis zdjęcia (co jest tematem zdjęcia, gdzie zostało wykonane, ciekawostka o temacie zdjęcia, najciekawsze opisy będą dodatkowo punktowane, formularz zgłoszenia (ZAŁĄCZNIK NR1).

Do zgłoszenia należy dołączyć także zdjęcie zapisane w wersji cyfrowej (na płycie CD lub DVD w formacie JPG).

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia znajdują się tutaj: