Rozkłady jazdy autobusów szkolnych
Napisane przez pedagog6:45 Startuje z Mytarzy → 6:53 Sadki góra → 6:56 Sadki dół → 6:59 Grabanina → 7:03 Debrza → 7:07 Sośniny DL → 7:10 SP Nienaszów→ 7:14 Makowiska → 7:17 Siedliska Żm → 7:19 Siedliska mijanka→ 7:22 Grabanina → 7:24 Sadki dół → 7:26 Toki DL → 7:28 Toki sklep → 7:30 Jasielska → 7:32 SP Nowy Żmigród
7:35 Startuje z SP Nowy Żmigród →7:40 Skalnik → 7:50 Brzezowa →7:55 Kąty skrzyżowanie z Brzezowa/Skalnik →8:00 Kąty 183/224
15:00 Startuje z SP Nowy Żmigród → 15:02 Toki PKS → 15:05 SP Łężyny →15:12 Gorzyce→15:15 Toki DL → 15:20 Sadki góra→ 15:22 Sadki dół → 15:24 Grabanina → 15:26 Siedliska mijanka →15:28 Siedliska Żm → 15:30 Makowiska →15:32 Makowiska/Sośniny skrzyżowanie → 15:34 Nienaszów PKS
Po przejechaniu pierwszego tygodnia, rozkład jazdy ulegnie modyfikacji i dostosujemy go do potrzeb uczniów
Rozkład jazdy autobusu szkolnego o nr rej. RJS YN17 - koloru białego na rok szkolny 2022/2023
na trasie Nowy Żmigród– Kąty – Jaworze – Desznica – Kąty kładka pod Myscową - Brzezowa -Skalnik Nowy Żmigród - Siedliska – Makowiska – Nienaszów - Łężyny
7:00 Startuje z Nowego Żmigrodu → 7:10 Jaworze → 7:15 Desznica → 7:25 Kąty kładka pod Myscową → 7:35 Kąty 224/183 →7:40 SP Nowy Żmigród → 7:45 Siedliska Żmigrodzkie →7:47 Makowiska → 7:49 Makowiska/ Sośniny skrzyżowanie → 7:51 Nienaszów PKS →7:55 Gorzyce → 7:58 SP Łężyny
13:00 Startuje z SP Nowy Żmigród →13:05 Kąty pod Małym Laskiem → 13:10 Kąty 183 → 13:15 Kąty skrzyżowanie na Skalnik i Brzezową → 13:20 Skalnik →13:25 Brzezowa → 13:40 Kąty 183/224 → 13:50 Desznica →14:00 Jaworze → 14:10 Kąty kładka pod Myscową
15:00 Startuje z SP Nowy Żmigród→15:05 Kąty pod Małym Laskiem →15:10 Kąty 224→15:15 Kąty skrzyżowanie na Skalnik i Brzezową →15:20 Skalnik → 15:30 Brzezowa → 15:40 Kąty 224 →15:50 Desznica →15:55 Jaworze →16:05 Kąty kładka pod Myscową
Po przejechaniu pierwszego tygodnia, rozkład jazdy ulegnie modyfikacji i dostosujemy go do potrzeb uczniów
CUW Nowy Żmigród