środa, 31 styczeń 2018 19:10

23 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie klas I-III bawili się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie. Na zabawę dzieci przyszły w różnorodnych, barwnych strojach i ciekawych fryzurach. Pomysłowość dzieci i ich rodziców zasługuje na wielkie brawa. Przy dźwiękach skocznej muzyki oraz utworach znanych wykonawców dzieci bawiły się wraz ze swoimi paniami. Uczestnicy balu mieli doskonałą okazję, żeby zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Prowadzący zabawę pan Tomasz Berkowicz nie pozwolił nikomu się nudzić. Organizował konkursy, zawody. Wszystkim dopisywał dobry humor. Słodki poczęstunek przygotowała Rada Rodziców. Szkoda, że następny bal karnawałowy dopiero za rok.
FOTORELACJA: ANNA KOSTRZĄB