czwartek, 09 styczeń 2020 09:12

Wyjazd na lodowisko

17 grudnia 2019 roku pojechaliśmy autokarem na nowoczesne  lodowisko do Krosna.

W wycieczce wzięli udział wszyscy uczniowie klasy IVb, część uczniów klasy Va i b oraz  młodzież z VIIb. Opiekunami byli  nasi wychowawcy: pan S. Zoła, pani K. Jurkowska. pan A. Hućko, pan K. Gorczyca i pani M. Ryczak.

Celem wyjazdu było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, promowanie aktywnego wypoczynku, integracja klas oraz dobra zabawa oczywiście.

Na miejscu można było wypożyczyć łyżwy i zaczęło się szaleństwo na lodzie. Na tafli kilka osób dopiero uczyło się jeździć, więc często ktoś się przewracał. Było dużo śmiechu z tego powodu. Niektórzy radzili sobie świetnie i można było uczyć się od nich jazdy. Po upłynięciu naszego czasu na lodowisku, udaliśmy się do szatni, aby oddać łyżwy i przebrać się.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy na posiłek do Mc Donalda. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu i chcielibyśmy koniecznie go powtórzyć.

Maja Dybaś kl. IV b

zdjęcia Stanisław Zoła