Wizyta u naszych Węgierskich Przyjaciół

W piątek 25 września 2015r  o godzinie 7.00 kilkunastu uczniów ze szkół w Nowym Żmigrodzie oraz Kątów, udało się do miasteczka o nazwie Putnok na Węgrzech, aby tam spędzić cały weekend z węgierskimi przyjaciółmi. Po przyjeździe zostaliśmy przydzieleni do rodzin, a następnie uczestniczyliśmy w zawodach sportowych oraz dyskotece w szkole Pèczeli. Kolejny dzień spędziliśmy na kąpielisku termalnym w Egerszalók oraz na zakupach w Tesco Egerze. Trzeci, czyli ostatni dzień każdy spędził wraz ze swoją rodziną. Około godziny 14.00 wszyscy spotkaliśmy się w szkole, aby pożegnać się ze starymi i nowymi znajomymi, po czym udaliśmy się w drogę powrotną. Mimo niesprzyjającej pogody każdy świetnie się bawił i był zadowolony z wyjazdu. Teraz czekamy na wizytę Węgrów u nas.
tekst  Gabriela Klich
(źródło Nowinki szkolne nr 75, wrzesień 2015)
Więcej w tej kategorii: « Młodzież węgierska w naszej szkole