środa, 01 kwiecień 2020 14:57

Ósmoklasisto - Pamiętaj, bądź wytrwały!

Kochani ósmoklasiści

Jesteście już po Próbnym Egzaminie. Mam nadzieję, że poszło wam bardzo dobrze. W tym roku nie pilnowali was nauczyciele, nie pisaliście testów w klasie, trzeba było rozwiązywać je w domu na komputerze. Jest to trudna sytuacja dla nas wszystkich.

Proszę pamiętajcie, że "NIE DLA SZKOŁY, LECZ DLA ŻYCIA SIĘ UCZYMY "(Seneka)

Ósmoklasisto - Pamiętaj, bądź wytrwały!

Albert Einstein w okresie wczesnoszkolnym został określony jako uczeń opóźniony.

Uznany za wynalazcę żarówki Thomas Edison próbował kilka tysięcy razy zanim osiągnął swój cel.

Henry Ford rozpoczął karierę przedsiębiorcy od bankructwa kilku pierwszych firm.

Michael Jordan nie dostał się do szkolnej drużyny koszykarskiej ale nie poddawał się i trafił do Ligii MBA.

Pracując dla gazety Walt Disney został zwolniony za brak wyobraźni i dobrych pomysłów.