• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

Szkolny Klub Europejski skupia 6 uczennic z klasy 3a. Zajęcia odbywają się co drugi tydzień w czwartek na lekcji szóstej. Treści nauczania obejmują podstawowe informacje o Polsce, Europie i Unii Europejskiej. Na zajęciach wykorzystane są różne metody i środki dydaktyczne sprzyjające aktywizacji i zaangażowaniu uczniów podczas ich prowadzenia.

Dzień Dziecka w pizzerii Ryś

IMG20230601100205Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. Jest dniem pełnym uśmiechów, zabawy, niespodzianek i radości. Uczniowie klas pierwszych oraz klasa 2a, wraz z panią Teresą Frydrych, Anną Suską   i Małgorzatą Sudyką udali się do pizzerii Ryś. Dzięki finansom przekazanym od Rady Rodziców udało się zakupić dla dzieci pyszną pizzę oraz soki. Następnie uczniowie bawili się chustą animacyjną, grali w piłkę nożną a także puszczali bańki mydlane. Dzień ten był wyjątkowy i bardzo radosny.

Wyjście na lody

IMG2023053110434931 maja uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni na lody  przez Państwa Golców z okazji urodzin ich syna. Serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

 

XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny im. Władysławy Płocic „Matematyk na medal”

DSC 3604Kolejna edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Matematyk na medal” już za nami.

29 maja 2023r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie odbył się konkurs matematyczny dla klas siódmych i ósmych.

 

Wycieczka klas drugich do Krakowa

IMG 0409

Nadszedł dzień długo wyczekiwanej wycieczki klas drugich do Krakowa - 17 maja 2023 r. Obudził nas deszczem, ale pełni entuzjazmu wszyscy stawili się na zbiórce przed szkołą. Wyposażeni w parasole, peleryny, czapki i kaptury, wsiedliśmy do autobusu. 

GMINNE MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY O JANIE PAWLE II

       18 maja obchodziliśmy 103 rocznicę urodzin Papieża Polaka. Z tego powodu Szkoła Podstawowa w Nienaszowie po raz kolejny była organizatorem dwóch konkursów związanych z osobą Jana Pawła II, których celem było kultywowanie pamięci oraz propagowanie wiedzy o tym Wielkim Polaku.

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ Wesołego Alleluja”

11 Po raz jedenasty Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Woli Zgłobieńskiej zorganizowała Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

„ Wesołego Alleluja”.

Ogłoszenie Biblioteki Szkolnej

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego proszę o zwrot książek (lektur, bajek i in.) do biblioteki do 12 czerwca.

Podręczniki w miarę możliwości proszę oddawać do 19 czerwca.

biblioteka

kuratorium

vulcan

archiwalna

jadlospis