Wyjazd do Generatora Nauki w Jaśle. Klasy 2a i 3a.

IMG20240607094156Wyjazd do Generatora Nauki w Jaśle. Klasy 2a i 3a.

Opiekunami klas były panie Małgorzata Sudyka i Anna Suska.

Sukcesy naszych uczniów w XXII Jasielskim Konkursie Matematycznym im. Hugona Steinhausa.

121W piątek 7 czerwca 2024 r. w auli I LO w Jaśle odbyło się podsumowanie XXII Powiatowego Konkursu Matematycznego im. Hugona Steinhausa w kategorii szkół podstawowych i średnich.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuły laureata i wyróżnienie:

II Powiatowy Konkurs ,, Niech przemówią miejsca..."

IMG 3248Konkurs organizowany jest pod patronatem honorowym Burmistrza Kołaczyc oraz Dyrektora Muzeum Regionalnego w JaśleOrganizatorami Konkursu są: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach i Stowarzyszenie Miłośników KołaczycCele konkursu: a) propagowanie postaw patriotycznych w tym patriotyzmu lokalnego b) promowanie Powiatu Jasielskiego i Gminy Kołaczyce

Halowy turniej piłki nożnej Szkół Podstawowych w Nowym Żmigrodzie

442727245 1217880726039374 7256570422962363624 n5 czerwca w Hali sportowej w Nowym Żmigrodzie, odbył się halowy turniej piłki nożnej, w której uczestniczyło 8 drużyn Szkół podstawowych z Gminy Nowy Żmigród, Dębowiec i Osiek Jasielski.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

8k.ort2428 maja 2024r.  w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny pod patronatem pana wójta Grzegorza Bary.

W zmaganiach ortograficznych wzięło udział 21 uczniów z 8 szkół podstawowych powiatu jasielskiego.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach.

Uczestnicy musieli się zmierzyć z testem sprawdzającym znajomość reguł pisowni oraz z dyktandem. Wszyscy udowodnili, że sprawnie posługują się językiem polskim i niestraszne im pułapki ortograficzne.

„Kolorowy balonik dla dzieci z Kenii”.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w akcji

„Kolorowy balonik dla dzieci z Kenii”.

Dowolną ilość kolorowych balonów można przynosić do gabinetu pedagoga i psychologa w dniach 3 – 7 czerwca br. (poniedziałek - piątek).

ZAPRASZAMY!

XIV Szkolna Mini Lista Przebojów

IMG 20240604 1056314 czerwca 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyła się kolejna edycja Szkolnej Mini listy Przebojów, w której uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej z Nowego Żmigrodu.

Występy uczestników oceniało jury w składzie: pani dyrektor Alicja Witkowska – przewodnicząca, pani dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Barbara Winiarska oraz pani Krystyna Źrebiec – przedstawiciel Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dzień Matki – „Gry i zabawy z Mamą”

1 12„Gdy kto chce zamknąć w jednym tylko słowie,

ogrom uczuć jasnych, do granic ostatka.

Niech przyklęknąwszy – to imię wypowie:

jedno, jedyne, przenajsłodsze – Matka”.

Zwycięstwo Natalii Mrugał w Powiatowym Konkursie Matematycznym „MatSkok” w Jaśle

IMG 20240529 234851natkaW dniu 23 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyła się 18. edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego MatSkok. W konkursie wzięło udział 37 uczniów klas szóstych z 11 szkół powiatu jasielskiego. Cele konkursu to m.in.: popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów, motywowanie uzdolnionych matematycznie uczniów do nauki, wprowadzenie uczniów w atmosferę przyszłych egzaminów i konkursów.

kuratorium

vulcan