17 lutego Dzień Kota

17 lutego Dzień Kota                     i-maska-filcowa-kotka-dla-dzieci-mfkotob.webp

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 1-4 do wzięcia udziału w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Kota.

Zadaniem chętnych dzieci będzie wykonanie karnawałowej maski kota.

Dzień Bezpiecznego Internetu

136 oPrzed nami Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który świętować będziemy 7 lutego 2023 r.

Internet to bardzo ważny składnik teraźniejszości dzieci i młodzieży i, co bardzo ważne, ich przyszłości. Okazja taka, jak Dzień Bezpiecznego Internetu pozwala na budowanie świadomości o tym jak ważne jest, aby łączyć siły w działaniu na rzecz Internetu, który będzie wspierał rozwój dzieci, a nie stanowił dla nich rosnącego zagrożenia.

Dzień Babci i Dziadka w klasie III b

1  Dzień Babci i Dziadka w klasie III b

Co roku, w styczniu, swój dzień mają wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie, którzy towarzyszą swoim wnukom od pierwszych dni   życia.
 Jak odwdzięczyć się babci i dziadkowi za troskę i miłość?
 21 stycznia i 22 stycznia nie można zapomnieć o najpiękniejszych życzeniach dla babci i dziadka.

Uwaga zmiana planu lekcji

Uwaga!

Zmiana planu lekcji dla :

klas IV a, IV b w związku z zakończeniem zajęć z wychowania do życia w rodzinie

oraz dla klas  V a, V b, VI a, VI b w związku z rozpoczęciem zajęć

z wychowania do życia w rodzinie

Nowy plan lekcji dostępny w zakładce PLAN LEKCJI

kuratorium