POWIATOWY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

UCZESTNICTWO W  KONKURSIE

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII z terenu powiatu jasielskiego.

2. Prace należy przesłać do  31.03.2024 r. (decyduje data stempla pocztowego),  na adres :

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie

WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRACY KONKURSOWEJ

1. Praca na konkurs musi być wykonana samodzielnie w  dowolnym programie graficznym.

2. Praca powinna być dostarczona w formie wydruku kolorowego  na papierze formatu Ai dodatkowo w  formie elektronicznej - płyta  z plikiem graficznym w formacie BMP, GIF, JPEG. W razie potrzeby  może być on  skompresowany w znanych  formatach np. rar, zip.

3. Każda praca powinna zawierać (na odwrocie) dokładne dane o autorze: imię, nazwisko, adres szkoły, wiek, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego oraz informację w jakim programie została wykonana praca.

4. Każda praca musi być wykonana samodzielnie (projekt autorski).

Temat tegorocznej edycji konkursu:

„Kwiaty” – zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie prac plastycznych ukazujących piękno kwiatów, ich bogatą kolorystykę, różnorodność kształtów. Mogą one być przedstawione w ich naturalnym środowisku lub w wazonie, doniczce, bukiecie. Zachęcamy do odkrywania ich walorów estetycznych, niech będą inspiracją do wykonania artystycznych prac.

Link: http://gokicz.skolyszyn.pl/strona/aktualnosci/konkursy/powiatowy_konkurs_grafiki_komputerowej

Więcej informacji u nauczyciela informatyki, zapraszam do udziału w konkursie.

Renata Piątkowska

plakat xxii konkurs grafiki komputerowej skolyszyn 2024 kopia