Wyniki konkursu " Kartka dla Patrona"

W konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Patrona wzięło udział 20 uczniów z klas 4-8. Uczestnicy wykonali kartki ze słowami skierowanymi do ks. Findysza z okazji Jego urodzin. Pojawiły się pieśni religijne, hymn szkoły, znane modlitwy, a także samodzielnie ułożone teksty. Wszystkie kartki oraz niektóre wpisy są pokazane na zdjęciach.

Przy ocenie prac były uwzględnione następujące kryteria: pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, samodzielność oraz tekst zapisany wewnątrz . Wyniki są następujące:

I miejsce Patryk Sztelma 5a

II miejsce Jan Harowicz 4b, Julia Harowicz 5a

III miejsce Szymon Kurczaba 5b, Wojciech Winiarski 5b

Wyróżnienia: Anna Durał 4a, Julia Lipińska 4b, Adrian Źrebiec 5a

Udział: Szymon Augustyn 4a, Liliana Sanicka 4b, Dżesika Węgrzyn 5a, Dominika Ożga 5b, Kornelia Musiał 5b .

I miejsce Nadia Grzywacz 6a

II miejsce Julia Leputa 6b

III miejsce Norbert Skalski 7b

Wyróżnienia: Aleksandra Durał 7b, Julia Leśniak 7b

Udział: Maria Gołębiowska-Bugno 6a, Tymoteusz Gołębiowski- Bugno kl.8

Wszyscy uczniowie otrzymują dodatnie punkty z zachowania, a laureaci nagrody, które będą wręczone po świętach.

Kartki można obejrzeć na wystawie w holu szkoły.

GALERIA:

Małgorzata Tłuściak