Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

5 czerwca 2023r., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się kolejna edycja szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Koncert zorganizowali nauczyciele języków obcych, w roli konferansjera wystąpił p. Krzysztof Gorczyca. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV, V i kl. VI- VIII.

Publiczność wysłuchała 21 solistów i duetów. Konkurs poprzedziły występy uczniów ze Szkoły Filialnej w Starym Żmigrodzie oraz klasy 5a.

Jury w składzie: p. dyrektor Alicja Witkowska, p. wicedyrektor  Bernadetta Olejko, p. Barbara Tomaszewska i p. Małgorzata Sudyka, wyróżniło następujące osoby:

• kl. IV, V

I miejsce – Natalia Mrugał (5a)

II miejsce – Julia Harowicz (4a)

III miejsce – Hanna Mrugał (5a)

wyróżnienia: Anna Adamik (5a), Weronika Sysoł (5a), Hanna I Natalia Mrugał (5a), Kornelia Musiał i Dominika Ożga (4b), Klaudia Szewczyk (4b)

• kl. VI - VIII

I miejsce – Klaudia Mastej (8a)

II miejsce – Oliwia Łącka (8a)

III miejsce – Zuzanna Woźnica (6a)

wyróżnienia: Maja Dybaś (7a), Martyna Idzik i Magdalena Kostrząb (6b)

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz nauczycieli języków obcych.

Dziękujemy pani dyrektor GOK-u i pracownikom placówki za pomoc w organizacji koncertu.

zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury

Kamil Żmigrodzki