Sukces w Powiatowym Konkursie „Bezpieczne wakacje 2023”.

Do jasielskiej komendy wpłynęło łącznie 35 prac. Prace konkursowe poruszały tematykę: agresji i przemocy, w tym przemoc w sieci i przemoc rówieśnicza oraz uzależnień (narkomania, alkoholizm, nikotynizm, używanie papierosów elektronicznych).

Prace dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych powiatu jasielskiego, oceniała komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Piórecka z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, st. asp. Łukasz Brej – zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Jaśle, asp. Konrad Janusz – asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle oraz mł. asp. Daniel Lelko – oficer prasowy KPP w Jaśle.

Wśród 9 laureatów, których prace wezmą udział w finale wojewódzkim konkursu znalazło się troje uczniów naszej szkoły: Michał Such kl. 6a, Julia Leputa kl. 6b oraz Wanda Bogacz kl. 8. Pozostałym uczniom dziękujemy za udział.

Uczniów do udziału w konkursie zachęciła pedagog szkolny Joanna Kmieć.

Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

20231003 151646